Może chcesz coś dodać?

Albo się czymś podzielić?

napisz na forum lub 

wyślij e'mail na adres:

 

kontakt@zwiedzo-maniacy.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Pas startowy na Lanzarotte

 

Rzado kiedy tu, w tym przewodniku, piszę coś osobistego. Teraz nie mogę się powstrzymać: Drogie Panie, bo to najczęściej Wy planujecie zwiedzanie podczas wyjazdowych wakacji. Przyjeźcie tu, np. planując wyjazd do Rancho Texas dla dziecka. Sama tak zrobiłam. Zawsze twierdziłam, że nie interesują mnie latające maszyny. Ale... tu, częściowo przynajmniej, zmieniłam zdanie. Wprawdzie okazało się, że spędziłam tu nie kilka minut, a przeszło godzinę, ale była to godzina pełna wrażeń.

Bowiem już w morzu wstawiona jest galeria z lampami naprowadzającymi. Przy samym brzegu jest asfaltowa promenada, dosłownie tłumnie uczęszczana przez rowerzystów, rolkarzy czy pieszych, lub kocyków z plażowiczami - dlaczego? Każdy wygląda lądujących bądź startujących samolotów. Najpierw wydawoło mi się to głupotą, ale gdy samolot lądował tuż nade mną, gdy miałam wrażenie, że zaraz uderzy mnie w głowę, zrozumiałam dlaczego :) To niesamowite wrażenie, a radość faceta, który zachowuje się dosłownie jak dzieciak, potwierdza, że warto było tu przyjechać :)

 


linki powiązane ze stroną:

ciekawe miejsca

sylwester na Lanzarote

przewodnik po Lanzarote

samochodem po Lanzarote

mapa Lanzarote

hiszpańskie przeboje

współrzędne do nawigacji:

28.93274, -13.61591

 

położenie:

patrz: mapa Lanzarote w kafelce poniżej

Pas startowy na Lanzarotte

 

Rzadko kiedy tu, w tym przewodniku, piszę coś osobistego. Teraz nie mogę się powstrzymać: Drogie Panie, bo to najczęściej Wy planujecie zwiedzanie podczas wyjazdowych wakacji. Przyjeźcie tu, np. planując wyjazd do Rancho Texas dla dziecka. Sama tak zrobiłam. Zawsze twierdziłam, że nie interesują mnie latające maszyny. Ale... tu, częściowo przynajmniej, zmieniłam zdanie. Wprawdzie okazało się, że spędziłam tu nie kilka minut, a przeszło godzinę, ale była to godzina pełna wrażeń.

Bowiem już w morzu wstawiona jest galeria z lampami naprowadzającymi. Przy samym brzegu jest asfaltowa promenada, dosłownie tłumnie uczęszczana przez rowerzystów, rolkarzy czy pieszych, lub kocyków z plażowiczami - dlaczego? Każdy wygląda lądujących, bądź startujących samolotów. Najpierw wydawało mi się to głupotą, ale gdy samolot lądował tuż nade mną, gdy miałam wrażenie, że zaraz uderzy mnie w głowę, zrozumiałam dlaczego :) To niesamowite wrażenie, a radość faceta, który zachowywał się dosłownie jak dzieciak, potwierdza, że warto było tu przyjechać :)