obecnie niedostępny

Ptaki drapieżne w Jungle Parku

 

Wiele gości Parku nie kryje oburzenia na widok bardzo krótkich łańcuchów, na których trzymane są ptaki drapieżne. Obiekcje jednak mijają w chwili obejrzenia show z tymi ptakami. W jakim bowiem ogrodzie zoologicznym ptaki mogą latać pod gołym niebem, nieskrepowane żadnym rzemieniem.  

W Jungle Parku poczujesz się jak w prawdziwej dżungli

 

Jest tu ogrom zieleni, z przeróżnymi, krzyżującymi się na różnych wysokościach mostkami linowymi, które bujają się zaraz przy wejściu na nie.  Zieleni jest tu faktycznie bardzo dużo, gdyż sprowadzane są tu drzewa z całego świata, których jest tu kilka tysięcy!  Rosną tu niesamowite, ogromne kaktusy, często kwitnące, o przeróżnych kształtach i rozmiarach. A do tego egzotyczne ptaki i zwierzęta, które są na wyciągnięcie ręki, gdyż często bez klatek albo turysta ma możliwość wejścia do klatki ze zwierzętami niedrapieżnymi. Wszystko to sprawia, że każdy czuje się jak w prawdziwej dżungli. Nawet jeśli jest wielu zwiedzających,  szybko wszyscy stają się niewidoczni w gąszczu ścieżek, tuneli, grot, mostków a przede wszystkim zieleni, między którą często trudno dostrzec nawet niebo.

Miejsce jest niesamowite, o ile cudowny Loro Park jest bardzo komercyjny,  o tyle Jungle Park daje poczucie prawdziwego oderwania się od wielkomiejskiej rzeczywistości.

W Jungle Parku poczujesz się jak w prawdziwej dżungli

 

Jest tu ogrom zieleni, z przeróżnymi, krzyżującymi się na różnych wysokościach mostkami linowymi, które bujają się zaraz przy wejściu na nie.  Zieleni jest tu faktycznie bardzo dużo, gdyż sprowadzane są tu drzewa z całego świata, których jest tu kilka tysięcy!  Rosną tu niesamowite, ogromne kaktusy, często kwitnące, o przeróżnych kształtach i rozmiarach. A do tego egzotyczne ptaki i zwierzęta, które są na wyciągnięcie ręki, gdyż często bez klatek albo turysta ma możliwość wejścia do klatki ze zwierzętami niedrapieżnymi. Wszystko to sprawia, że każdy czuje się jak w prawdziwej dżungli. Nawet jeśli jest wielu zwiedzających,  szybko wszyscy stają się niewidoczni w gąszczu ścieżek, tuneli, grot, mostków i zieleni, między którą często trudno dostrzec nawet niebo.

Miejsce jest niesamowite, o ile cudowny Loro Park jest bardzo komercyjny,  o tyle Jungle Park daje poczucie prawdziwego oderwania się od wielkomiejskiej rzeczywistości.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

linki powiązane ze stroną:

mapa Teneryfy

samochodem po Teneryfie

przewodnik po Teneryfie

bilety na Teneryfie

ciekawe miejsca